אודות

פרופיל SUMIT

SUMIT הינה מערכת מקיפה לתכנון, ניהול וביצוע, המיועדת לחברות, עמותות וכל סוגי העסקים והעוסקים.
הקו המנחה אותנו בכל יום, ממנו אנחנו מקפידים שלא לסטות, הוא יעילות.
SUMIT קמה בכל בוקר ליום של שיפור. הקו המנחה: איך ניתן לשפר ולייעל תהליכים במערכת שתכליתה לתמוך בניהול עסק בצורה הטובה ביותר. באופן כזה שיוריד מעליך את תחושת הקושי, הסרבול והעול כשצריך להתיישב על 'כספים'. אנחנו עמלים יום יום כדי לשפר את חוויית העבודה שלך, חווית הניהול ובעיקר חושבים איך להוריד ממך עומס מיותר כדי שתתפנה/י למה שיקדם את העסק שלך.
המערכת הינה One-stop-shop לצרכים עסקיים המאפשרת התאמה אישית (Customization) על ידי המשתמש, מנוהלת לחלוטין בענן, ובקצרה, מותאמת לעולם העדכני. מאפשרת לך חיבור לנתוני האמת של העסק מכל מקום ובכל אמצעי, הפקת מסמכים כגון חשבונית, קבלה, הצעת מחיר וכדומה, צפייה בדוחות ועוד.

רקע על SUMIT

SUMIT הוקמה בתחילת 2013 בשם iManage על ידי אפי טבע ויניב אפרים ויצאה לשוק בתחילת 2014 תחת השם OfficeGuy בדצמבר 2021 שידרגנו את המערכת והיום היא נקראת SUMIT.
החזון שלנו ב-SUMIT הוא לשפר את התרבות הארגונית-עסקית הנהוגה בישראל, להגביר את העיסוק במהות של כל אחד ואחת מהמשתמשים שלנו לצד צמצום העיסוק בבירוקרטיה.
SUMIT נבנית כרשת מודולים המאפשרת לכל סוגי העסקים והארגונים לנהל בתוכה את כל המידע והתהליכים. המערכת נבנית בצורה המתאימה למסכים בכל הגדלים, ובכל מערכות ההפעלה והדפדפנים, כך שכל הפונקציות זמינות גם ממכשיר נייד. אנחנו נעזרים בכלים רבים בדרך, מוזמנים לקרוא עליהם בדף התודות.
המערכת הספיקה לצבור ביקורות חיוביות רבות. אנחנו שמחים להמשיך להשתפר ולהתאים לצרכי העסקים - אז נשמח למשוב מכם.
מודל התמחור של החברה נבנה בצורה חברתית-דיפרנציאלית המאפשרת למשתמשים לגדול עם המערכת ולהתחיל להשתמש בה בעלויות נמוכות ביותר.

המייסדים

יניב אפרים, המנכ"ל ואיש ה-Product. בעל רקע בתחום הניהול והייעוץ הארגוני ובעל ניסיון מגוון ביזמות בישראל.
דואר אלקטרוני: yaniv@sumit.co.il

אפי טבע, ה-CTO והאיש הטכני. בעל רקע טכנולוגי ענף בצורה עצמאית ובחברות גדולות בארץ.
דואר אלקטרוני: effy@sumit.co.il

האנשים שגורמים לזה לקרות

כל הקסם קורה בעזרת צוות מצומצם בחברה שעוסק בפיתוח, תפעול, מכירות, שיווק, תוכן ובעיקר - תמיכה במשתמשים.
בנוסף, יש לנו שיתופי פעולה חיצוניים של מאפיינים, מטמיעים, אינטגרטורים, משווקים ועוד.